ISSN 1312-0379

Търся WEBMASTER-и да обменим линкове.

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
freelancer_bg

МнениеПуснато на: Пон Авг 07, 2006 16:02    Заглавие: Търся WEBMASTER-и да обменим линкове. Отговорете с цитат

Търся хора с сайтове в областтана програмирането, уеб дизайна и др. подобни за да обменим линкове. Моят може да видите в подписа ми. Говоря за текстови линкове, не за банери, те са в краен случай. Пишете на емаила ми ,ако сте заитерисовани. Ще уговорим подробностите.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
freelancer_bg

МнениеПуснато на: Чет Авг 10, 2006 12:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да повярвам, че никой не прояви интерес. Вярно е че блога е на 3 месеца само, но се развива доста добре, често поствам в него, а и постовете не са празни приказки. Хората които го посещават са предимно от ИТ сферата.
Ако все пак някой размисли може да се свърже с мен , ще му изпратя скрииншотове от статистиките на сайта. Забравих да кажа че ранга ми в гъгъл е 3, но полагам усилия да го вдигна минимум до 4.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
georgivar
Site Admin

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Авг 10, 2006 20:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Колко пари изкара за тия 3 месеца?
ivozag

МнениеПуснато на: Пет Авг 11, 2006 11:48    Заглавие: Отговорете с цитат

хаххах
Върнете се в началото
freelancer_bg

МнениеПуснато на: Нед Авг 13, 2006 14:45    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="georgivar"]Колко пари изкара за тия 3 месеца?[/quote]
Не мога да казвам такива неща, но последните проекти по които работихме с колегите бяха добре палтени.
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети