ISSN 1312-0379

Мнение за флаш сайт

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
svetlios

МнениеПуснато на: Чет Юли 27, 2006 11:36    Заглавие: Мнение за флаш сайт Отговорете с цитат

http://tistudio.net/termomaster/index.html

edit: линка е редактиран

Проект в почти суров вид, няма постъпила информация за съдържание и снимков материал. Идеята е от темплейт-не мисля че съм се приближил кой знае колко освен по външен вид на началото. http://www.templatehelp.com/screenshots/11200/11280-m.jpg

Ще ми бъде полезно да го види трети човек-тоест Вие Smile и мнение

Последната промяна е направена от svetlios на Чет Юли 27, 2006 21:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivozag

МнениеПуснато на: Чет Юли 27, 2006 11:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Постно. Лоша типография! Безмислена навигация.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
svetlios

МнениеПуснато на: Чет Юли 27, 2006 13:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Може ли малко по-конкретно.
Постно предполагам заради "бозавите" квадрати горе-които вече махнах.
Логото на фирмата има за дооправяне, но като цветове са си това май.
Навигацията и нея пипнах малко сега- мисля че не е толкова безмислена, поне в този вариант.
Върнете се в началото
jasab

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Юли 27, 2006 15:31    Заглавие: Отговорете с цитат

в логото има поне 3 червени и в навигацията още едно, а можеш в проекта само един червен да ползжаш, за синьото същото мога да го кажа,... много варианти на ариал и тимес ню в типографията,... и начало и карта на сайта не са си на мястото... защо ляво е центриран сайта?

ако конкретно търсиш какво да оправяш... Wink това е на първо време...
Върнете се в началото
ivozag

МнениеПуснато на: Чет Юли 27, 2006 16:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Може ли малко по-конкретно.

Може.

Постно щото е постно. Тоест - скука. Бледо.
Не грабва.

Шрифта в логото на фирмата е уродлив доста.
Под него трудно се се чете Проектиране, доставка и монтаж......
Същатата работа като изкочат overite в навигацията има някакви дребни текстчета.

Това значи слаба типография. Значи и още много неща ама не ми се обяснява.

Безмислена навигация, защото няма смисъл да пише
'Проектиране' и на over да се появява 'и изпълнение'.
После същата тази навигация неочаквано застава горе толкова бледа че едвам се вижда. Аз примерно не обичам сайтове в които навигацията е тук, после там и след това някъде другаде.

Това е. И сам можеш да се досетиш. Простички неща.
Върнете се в началото
svetlios

МнениеПуснато на: Пет Юли 28, 2006 11:08    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="svetlios"]http://tistudio.net/termomaster/index.html

Определено се хареса повече след редакцията, детайлите липсват, ще има но понататък
Върнете се в началото
nintendo

Местожителство: Managua, Nicaragua

МнениеПуснато на: Съб Авг 05, 2006 22:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Глаей сеа мен ... честно не разбрах за кво е тоя сайт .. Геладх го 8-10 секунди и не ми стана ясно и го затворих .. после пак го отворих и прочетох най-дребничките букви че било сайт за некви вентилации и т.н. след което почнах да се чудия моа да кликна ... после леко изнервен реших че хич не ме греят некви изолации и вентилации да им търся навигации ... и го заебах тоя сайт и нема да го погледна тоя сайт повече никога.

Баце .. тека не се праи.
Дизайна е логика баце, логика немое така ... Cool
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети