ISSN 1312-0379

Каварна

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Fox

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2006 15:26    Заглавие: Каварна Отговорете с цитат

Каварна

моля ви за коментар

мерси
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Дими

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2006 22:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко суров ми се струва, напомня ми за сайт на институция някаква. Което донякъде е добре, защото е подредено всичко, разбираемо е, няма да има объркани Smile

За съжеление, не съм запознат с града, но като чуя "Каварна" и се сещам за зеленината около града (с която са специфични почти всички български морски градове), и за концертите. Мисля че и други хора така биха го възприели града. Може би ако вкараш още поне един цвят в сайта, да кажем зелено (заради растителността) или керемидено оранжево (загатва история някаква, древност. Също така и уюут създава; като селски керемиди, тухли..) ще стане по-специфичен сайта.

В снимката в хедъра е много гадно кропната планината, кара ме да скролвам нагоре излишно. От този гларус май няма голяма нужда. Излиза от рамката на хедъра, а при нищо друго в целия сайт няма такова сходно "излизане от релсите" Smile

Сенките, отблясъците по логото ще е по-добре ако ги няма или ако има се спри на един (подходящ) ефект. Така изглежда сякаш е сложено нещо колкото да не е празно...

Каквото и да решиш да правиш, моля те, недей да правиш сайта "cool". Не мисля че приляга на града да се промотира като нещо което не е, някакъв курорт ала-слънчев бряг... По-добре ще е да пресъздадеш уюута на малкия град отколкото да го напудриш с лъскави херметически затворени атмосфери.
(45 градусовите линии които се използват масово произлизат (като много други фонове) от модата, в частност от бизнес костюми....)

Успех и дано покажеш пак Smile
ivozag

МнениеПуснато на: Пет Фев 03, 2006 10:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Може би ако вкараш още поне един цвят в сайта, да кажем зелено (заради растителността) или керемидено оранжево (загатва история някаква, древност. Също така и уюут създава; като селски керемиди, тухли..) ще стане по-специфичен сайта.

съгласен съм - малко по-топъл за да се върже със снимката
Cool иначе ми харесва
nintendo

Местожителство: Managua, Nicaragua

МнениеПуснато на: Пет Фев 03, 2006 11:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер е, Very Happy мн. яко Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети