ISSN 1312-0379

мнения за този дизайн

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nex

Местожителство: Kazanluk/Varna

МнениеПуснато на: Пон Яну 16, 2006 0:27    Заглавие: мнения за този дизайн Отговорете с цитат

Такамм и аз да покажа нещо Wink

Сайта ще е за някакъв клуб за таекуондо във Варна, който даже не съм виждал Confused Общо взето клиента не е изказал предпочитания така че имам свобода по отношение на дизайна. Посетителите честно казано незнам какви ще са ... родители ? деца ? незнам ...
Общо взето до крайния срок остава доста време, така че има време да се правят поправки Wink
Искам мнения като цяло и кое може да се промени в положителна посока. Сега ми изглежда леко празен ... но пък и проекта е в странна област и като че ли идеите ми не са много Confused

та ето го линка http://bspshit.hit.bg/taekwondo.jpg

Очаквам коментарите ви.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivozag

МнениеПуснато на: Пон Яну 16, 2006 13:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека да разглеждаме проекти по които наистина има
какво да коментираме!

Този няма съдържание - няма нищо!
И ти сам не знаеш какво ще се прави.
Може би на един по-късен етап когато е
ясно какво точно ще представлява този сайт
е добре да искаш мнения за сега просто...

Прочети пак пак темата http://www.groovemanifesto.net/forum/viewtopic.php?t=552
georgivar не случайно я е написал.
Nex

Местожителство: Kazanluk/Varna

МнениеПуснато на: Пон Яну 16, 2006 15:08    Заглавие: Отговорете с цитат

ivozag повярвай ми чел съм темата която си споменал. Обяснил съм че има много неясноти по сайта и че проекта е в начална фаза! Просто исках да кажете мнение или по-скоро да ми кажете ако сте видяли някакви основни грешки до този момент. Ясно е че текста няма да се коментира. Коментирайте дизайна в този му вид.
Идеята да се разглеждат прекалено завършени проекти е малко безполезна, защото човека който разработва проекта ще си е свършил работата и едва ли ще му се иска да променя всичко наново, а още повече че в моя случай парите са прекалено малко за да отделям много време.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nintendo

Местожителство: Managua, Nicaragua

МнениеПуснато на: Пет Яну 20, 2006 12:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе никак не е лесно от нищо да направиш нещо ... ама понякога, да не кажа във повечето случаи така се случва.

На твое място бих го направил максимално опростен и изчистен, още повече че клиента (доколкото рабрах) няма конкретни изиквания или много content ... така че може да действаш (според мен) спокойно във по-арт насока.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети