ISSN 1312-0379

За онлайн магазините

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  

За или против количките в онлайн магазините?
Против Количките
14%
 14%  [ 1 ]
За Количките
85%
 85%  [ 6 ]
Общо гласове : 7

Автор Съобщение
Delian

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 15:13    Заглавие: За онлайн магазините Отговорете с цитат

Въпросът ми е доста тъп, но не мога да не го задам.

Става въпрос за количките*. Нужни ли са те? В моя опит в интренет не съм виждал нито веднъж някой човек да закупи две или повече стоки едновременно. Винаги е само една. А тази количка усложнява малко самия процес. Има едно проверчване дали си сигурен за тези продукти и чак след това потвърждение. Ако няма количка всичко е елементарно. Щракаш на 'купи!' пишеш си името адреса и пощата, и на теория си го купил.

Проблеми, коментари, забележки?

*Наричат ги още сметка, кощница и т.н. Това представлява всички продукти които си избрал да закупиш. Цените им са сумирани и т.н. не може да не сте ги виждали.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
larry

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 19:55    Заглавие: Отговорете с цитат

твърдо за (всъщност само понякога твърдо за)
първо това качва стойността на поръчката (за сайта)
виждал съм и много приятни уловки в стил щом така и така ще си купите тази страхотна въдица, защо не и таза каравана на тази супер изгодна цена Laughing (или по скоро зарядно към телефон)
а и любимото ми нещо в амазон е безплатната доставка при сума над еди каква си и понеже нямам много пари, тази сума се постига само след добавянето на няколко книги в кошницата
мисля че дори един сайт за онлайн продажба на коли може да спечели от кошница - винаги има допълнителни аксесоари
разбира се, когато няма, няма и нужда от това - "този допълнителен разход е/не е неоправдан", следва да каже клиентът, след като му е била наложена правилната гледна точка - т.е. твоята
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети