ISSN 1312-0379

Help

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Eraserhead
Нелегален

МнениеПуснато на: Вто Мар 23, 2004 0:33    Заглавие: Help Отговорете с цитат

Значи в един форум се счупих да обеснявам, че дизайна на този

САЙТ

е под всякаква критика и е много зле и само могат да спечелят ако го сменят. Very Happy

Младежите металисти и най-вече "дизайнера" ми отвърнаха, че сайта е жесток, трепач, да си *** майката и тн. Че дори и професионални дизайнери го били гледали и Ах-вали и Ух-вали.

Ако някой има две минутки и би се сългасил да драсне две думи около дизайна, ще съм му много благодарен. Да получа малко подкрепа от другаде, че там са плоски мозъци. Twisted Evil

Мерси и Живи и Здрави
Върнете се в началото
Същият
Нелегален

МнениеПуснато на: Вто Мар 23, 2004 0:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Пък и да им покажем на металистите, 4е не ги бива нито в модата, нито в дизайна.

Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
TheDestroyer

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 23, 2004 8:13    Заглавие: Ami koi kakvoto si ima Отговорете с цитат

Vij nemoje vsichki da sa vseznaeshti v momenta sum s dosta burz net i saita se zaredo burzo no predstavqm si nqkoi tehen fen s vruzka 2KB kak shte im se iskefi, da ne komentirame dizaina ako vuobshte moje da se kaje che ima neshto takova tam. I malkata mi sestra moje da pozicionira 20 gif'a i gotov ti strashen sait.

Sled kato ne sa ti oburnali vnimanie vuobshte gi zareji i nedei im pravi izlishna reklama.
Същият
Нелегален

МнениеПуснато на: Вто Мар 23, 2004 8:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Не им правя реклама изобщо. Very Happy Издразних се на тесногърдието им. Днес дори видях, че са ме баннали и са ми изтрили всички постове защото не може така перфектния сайт да се критикува. Very Happy

Сори ако съм ви занимавал излишно.
Върнете се в началото
dreado

МнениеПуснато на: Вто Мар 23, 2004 15:38    Заглавие: Отговорете с цитат

zanival si sebe si izlishno.... temata e abs nenujna. Po dobre se otdai na kritiki nad nesto tvoe ili za nesto koeto mislish che mojesh da pomognesh,a ne pogvai horata taka bezmisleno.
\
Na tqh im haresva,tva ne e li dostatachno!?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Delian

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 15:12    Заглавие: az Отговорете с цитат

Аз не мога да коментирам, понеже съм от "конкуренцията"! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Vania

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Апр 24, 2004 15:17    Заглавие: Re: Help Отговорете с цитат

wizh sega nelegalen. w web biznesa ima orgomno pole za razlichni target grupi. tozi sajt si e na tochnoto mqtso i za tochnata target grupa. nali me razbirash.
toj ne e za teb i za men. ako ne ti hareswa otidi na drug URL adres i ne stoj na nego.
na men i na teb mozhe da ne ni hareswa, no toj otgowarq na potrebnostite na horata koito go polzwat.

edin sajt e dobyr, ako wyrshi rabota na horata koito go polzwat.

towa e. no ti maj imash lichen problem s tezi hora i iskash da ni polzwash kato adwokati, koeto e dosta smeshno.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
gerry
Нелегален

МнениеПуснато на: Нед Апр 25, 2004 19:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Pove4e ot ujasen design Smile Moje bi prez `70 bi bil po-interesen - vsepak 21 vek e
Върнете се в началото
madlen

Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед Апр 25, 2004 22:11    Заглавие: Отговорете с цитат

ама защо изобщо трябва да се 'счупваш да обясняваш' ?
Казваш си и това е. Какво се занимаваш?! Confused

И съм съсгласна с Ваня, че тук се опитваш да ни използваш като хора, които трябва да те подкрепят, за да си още по-сигурен във вярността на твоята критика.
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети