ISSN 1312-0379

ДА ГО НАПРАВИМ !

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Vania

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Ное 17, 2003 20:51    Заглавие: ДА ГО НАПРАВИМ ! Отговорете с цитат

da, be hora. hajde da naprawim nehsto, ne na shega.

da spretnem edno konkursche. hem nqma da sme samo hora koito samo plampat (spored nakoj dizajneri), shte naprawim neshto realno-wizualno. pyk mozhe da izleze neshto.

kakwo mislite. ?

he, he. kazhete.

alex написа:
Може да се направи състезание. Интересно да видим дали сме толкова талантливи, колкото си мислим че сме. Smile) Редактора задава темата, срока и после резултатите. Срок от 24 часа не е зле, а защо не и 12?

Какво ще кажете?

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
alex
Нелегален

МнениеПуснато на: Вто Ное 18, 2003 14:17    Заглавие: taka e Отговорете с цитат

hajde de, kakvo stana, shubeto li vi hvana?
Върнете се в началото
Шмилев

МнениеПуснато на: Вто Ное 18, 2003 15:20    Заглавие: Отговорете с цитат

ИМА МНОГО КОНКУРСИ, ДА СЕ СЪСТЕЗАВАМЕ ТАМ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gradinko

Местожителство: sf

МнениеПуснато на: Вто Ное 18, 2003 15:22    Заглавие: пишката ми е точно 13.5 см Отговорете с цитат

мерих я последно в 7ми клас и не мисля, че е пораснала оттогава.

ако си нямате работа, намерете някой приятел поет и му направете сайт да го четат хората. или намерете някоя красива приятелка и й направете хубави снимки да се продава момичето по-усешно. големи хора сме
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
WakeOP

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 20, 2003 15:33    Заглавие: а, вижте кво ми пратиха вчера :) Отговорете с цитат

http://www.computers.bg/expo/

няма да е точно мерене на пишките, щото е само за дами, ама... поне ще се позабавляваме Smile
Delian

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2003 17:16    Заглавие: aaa Отговорете с цитат

Бях видял (някъде) група дизайнери, (ама голяма група) който залагаха на пиксел арт си бяха направили къща. В смисъл всеки от тях беше направил по един етаж и се получи много интересно. Етажите бяха със стандартни размери (пък дали нямаше и шаблон) и те си пасваха идеално. Цялата работа беше много интересна. Може да направим нещо подобно, примерно улица или кола, или магазин, или кръчма, или друга улица.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
n1x0n

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Ное 24, 2003 18:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Понеже Градинко май не се е изяснил така че да го разберете...
Трябва ли да си губите времето за глупости?!
Толкова ли няма смислен проект в който да се включите?!
Ваня, голямо момиче си, знаеш какъв е живота в БГ, ако ти е скучно, направи нещо с благотворителна цел, помогни някому!
Не тука да си правиме конкурсчета и да си ръкопляскаме един на друг "леле браво страшен си!", "ей ама и ти си добър!"!
Върнете се в началото
gradinko

Местожителство: sf

МнениеПуснато на: Вто Ное 25, 2003 12:21    Заглавие: общественополезен труд Отговорете с цитат

именно, никсън. като има свободно време, намираме някой, който заслужава добър сайт, а не може да си го позволи, и го ощастливяваме. може да е фондация за сираци, движение за легализация на марихуаната или ебаси яката нова ъндърграунд група.

определено аз бих правил нещо такова, с условието да не ми се бъркат - хем ще си направя кефа да произведа хубав дизайн, хем ще се чувствам благодетел.

обаче пробвайте да намерите програмисти после
Върнете се в началото
Delian

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Вто Ное 25, 2003 15:37    Заглавие: p Отговорете с цитат

Ами ако ти трябва PHP&MySQL програмист - ето ме Smile

... но аз все пак си държа на казаното, да направим нещо съвместно. Пък и колко време ще ти отнеме да нарисуваш едно вагонче 350х100 (говоря примерно). Е ако си зает не си длъжен баси.
+ ще стане нещо като поле на изява или каталог или както искаш го наричай ама ще е готино.

А за благотворителността не е лошо!

П.С. И както винаги става във форумите 100% съм обидил някого и предварително му се извинявам, защото не е станало нарочно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети