ISSN 1312-0379

Замолвам ви за мнение и оценка

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Eli

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Сря Май 16, 2007 16:09    Заглавие: Замолвам ви за мнение и оценка Отговорете с цитат

Не знам дали съм се справила добре, никой не казва какви недостатъци имам в изработването на този сайт -> http://literatura.net-bg.info/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 .. Това е ученически проект, за това мисля, че е нормално да има много косури. Моля споделете мнението си Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
miho

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Чет Май 31, 2007 11:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами то всичко зависи каква ти е концепцията, за да ти кажем дали изпълнението е правилно. Лично за мен в литературата, когато е художествена е добре да присъства някъде и ръкописен текст(шрифт). Часовникът долу в ляво и онова долу в дясно(възгласи) изобщо не ми звучат литературно, по скоро технологично. Може и да включиш някъде пожълтелия цвят на книгата който се получава когато хартията е стара.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
antonradev

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 15:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Часовника наистина е абсурден... аз не бих го сложил дори и в техникал сайт.. Датата и чат кутията също са от поредицата Robocop.

Ако не ти трябват много, махай ги.
AnGeL

МнениеПуснато на: Съб Мар 15, 2008 22:49    Заглавие: Re: Замолвам ви за мнение и оценка Отговорете с цитат

Eli spravila si se mnogo,mnogo dobre Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети