ISSN 1312-0379

Търся дизайнер freelancer за работа at home :)

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
advanced

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 15:32    Заглавие: Търся дизайнер freelancer за работа at home :) Отговорете с цитат

Търся Уеб дизайнер с опит, необходими умения PhotoShop, DreamWeaver, HTML, ImageReady. Основни изисквания са свободно време поне 4 часа на ден, висока продуктивност и най-вече максимално качество.
Израбоват се предимно templates и банери.

Моля, прикачете линкове към ваши проекти в този форум.

Съжелявам за неформалния стил Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nintendo

Местожителство: Managua, Nicaragua

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 15:36    Заглавие: Отговорете с цитат

И за какви пари става въпрос? за другото н.п. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
namahshivaya

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 15:43    Заглавие: ;P) Отговорете с цитат

daj info deeeeeeeeeee hihihii
moje na private
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
advanced

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 15:44    Заглавие: Отговорете с цитат

nintendo написа:
И за какви пари става въпрос? за другото н.п. Smile
Грешен Въпрос..
следващия...

сега сериозно.. Ще се споразумея с най-добрия за парите. Спокойно знам как да ценя труда, особенно добросъвестния.

Но по това, че питаш първо за парите, се съмнявам да си от съвестните.

greetings..
Върнете се в началото
advanced

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 15:47    Заглавие: Re: ;P) Отговорете с цитат

namahshivaya написа:
daj info deeeeeeeeeee hihihii

moje na private

за тези които се съмняват в качеството на работата си може и Private.

Не, не държа никкакъв тон, просто сам в добро настроение и се шегувам.
Върнете се в началото
nintendo

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 16:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Приятелю, теб те интересува аз какво мога, мен ме интересува ти какво предлагаш ... мисля че така е нормално да бъде.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
advanced

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 16:27    Заглавие: Отговорете с цитат

nintendo написа:
Приятелю, теб те интересува аз какво мога, мен ме интересува ти какво предлагаш ... мисля че така е нормално да бъде.

Това е така, но ако продължим с разговора по този начин няма да стигнем до консенсус, защото аз искам да видя какво можеш за да кажа колко струва твоята работа, има дизайнери и дизайнери.. заплати и заплати..

Немога да разбера подобен вид пазарене, имам нещо което продавам ама няма да ти кажа какво е, но ТИ КОЛКО ДАВАШ?

не се получава нали?
Върнете се в началото
nintendo

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 16:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Приятелю, извинявай ама не си прав ти си човека на комуто е нужен дизайнер и ти първи трябва да обявиш условията (един вид ти "продаваш" това работно място).
Какво ще ме мотивира да кандидатствам за него? ..... условията ... част от които е и заплащането.

Ако пък не ти хареса моята работа ... нищо не ти пречи да не ме наемеш? Нали?

Простичко е. Wink

ПП. Без лоши чувства.
Върнете се в началото
advanced

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 16:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти първи трябва да обявиш условията.
Виж по горе..

Продавам работно място?
е какво да ти оговоря на това?

Какво ще ме мотивира да кандидатствам за него?
Ще изпадна в дебрите на антропологията и социологията..хехехе
Ако невиждаш нещо което те мотивира тук, защо спориш с мен? Просто иди в друг форум или тема.

Ако пък не ти хареса моята работа?
Няма как да разбера само от приказки..тц тц тц
Върнете се в началото
nintendo

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 17:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Търся Уеб дизайнер с опит, необходими умения PhotoShop, DreamWeaver, HTML, ImageReady. Основни изисквания са свободно време поне 4 часа на ден, висока продуктивност и най-вече максимално качество.

PhotoShop, DreamWeaver, HTML, ImageReady са основни инструменти за работа, без тях мн. ясно е че почти не може да се прави web design. (абе може амаааааа ... Wink )

Основни изисквания са висока продуктивност и най-вече максимално качество. мииии всеки това търси ... ама срещу какво?!?!?!?!?!?!??!

Споря щото съм безработен ... и ми е чудно това "ловене на маймуни със трици ..."

Аре лек ден и успех във търсенето. Laughing
Върнете се в началото
advanced

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 17:26    Заглавие: Отговорете с цитат

nintendo написа:
Цитат:

PhotoShop, DreamWeaver, HTML, ImageReady са основни инструменти за работа, без тях мн. ясно е че почти не може да се прави web design. (абе може амаааааа ... Wink )

Основни изисквания са висока продуктивност и най-вече максимално качество. мииии всеки това търси ... ама срещу какво?!?!?!?!?!?!??!

Споря щото съм безработен ... и ми е чудно това "ловене на маймуни със трици ..."

Аре лек ден и успех във търсенето. Laughing

Да от самото начало разбрах защо си без работа. Защото питаш първо за кинтите!
Върнете се в началото
nintendo

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 17:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми не си прав .... без работа съм щото "живея от въздуха" .. и не ми требват кинти ... съответно не ми е нобходимо да бачкам. Laughing Laughing Laughing и само когато ми стано много скучно ... правя "псевдо" дизайн (ей така да е шареничко просто) за без пари ... от любов към професията и за доброто на "хората" .... Laughing Laughing Laughing

пп. под "хората" разбирай .. теб
Върнете се в началото
advanced

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 17:41    Заглавие: Отговорете с цитат

nintendo написа:
Ми не си прав .... без работа съм щото "живея от въздуха" .. и не ми требват кинти ... съответно не ми е нобходимо да бачкам. Laughing Laughing Laughing и само когато ми стано много скучно ... правя "псевдо" дизайн (ей така да е шареничко просто) за без пари ... от любов към професията и за доброто на "хората" .... Laughing Laughing Laughing

пп. под "хората" разбирай .. теб

ок ок ... 1 банер е между: 7-10 лева (10 на ден), 1 template от 10 до 500 лева. последното онема между 4 и 8 часа без експот.
Но си намерих един пич, който е добьр от утре почваме..

мерси за вниманието Mr. Green
Върнете се в началото
nintendo

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 17:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Е това е вече друго нещо ... браво ... а така ... и за другия път да знаеш .... Smile Smile Smile
Върнете се в началото
advanced

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 17:52    Заглавие: Отговорете с цитат

nintendo написа:
Е това е вече друго нещо ... браво ... а така ... и за другия път да знаеш .... Smile Smile Smile

Това трябва аз да ти го кажа. Можеше да си ти. Но ти не пожела Smile
само ми загуби следобяда в чат.
Върнете се в началото
nintendo

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 17:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявай за времето Very Happy ама сега поне зная какво изпускам ... Smile
Върнете се в началото
namahshivaya

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 18:14    Заглавие: :P Отговорете с цитат

s twoq chat men totalno me zabrawi hihihi
ako reshish za po natam ste goworim ;P tykmo ste sym si wdignal oste poweche niwoto hihihihi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
advanced

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 18:40    Заглавие: Re: :P Отговорете с цитат

namahshivaya написа:
s twoq chat men totalno me zabrawi hihihi
ako reshish za po natam ste goworim ;P tykmo ste sym si wdignal oste poweche niwoto hihihihi

prati mi private ot tvoite proekti
mersi
Върнете се в началото
bsc system

Местожителство: el. Paso

МнениеПуснато на: Пет Яну 13, 2006 16:05    Заглавие: Отговорете с цитат

А ти ще се представиш ли най-накрая ?

Звучиш ми познато Laughing
advanced

МнениеПуснато на: Пет Яну 13, 2006 16:39    Заглавие: Отговорете с цитат

bsc system написа:
А ти ще се представиш ли най-накрая ?

Звучиш ми познато Laughing

Мне, съмнявам се да се познаваме, по принцип не посещавам БГ форуми, но този ми направи "особенно" впечатление та реших да се мотая наоколо.
Търся си няколко човека да ми помагат, но все попадам на хора, които или искат твърде много пари и малко работа или ако не се интересуват от неземни заплащания са обикновенно супер мързеливи.
При мен има страшно много работа на много добри пари, но на никого няма да кажа колко, докато не среща добрия за мен човек. Както казах умея да ценя труда на човека, работил съм за кого ли не, изпатил съм как ли не и си казах (преди) "ако някой ден аз ще съм работодател, винаги ще се сещам за тези моменти". Абе с 2 думи, Когато аз съм доволен от дизайнера, и той ще е доволен от мен. Smile Мисля че съм близо до абсолюта, хехе.

Спирам с дрънканиците, ако неуспея да намеря и тук, се сещам за няколко гладни нации Philipines, India etc..
И там има много добри дизайнери, аз познавам няколко Smile

Е какво поне опитах с БГ...Някои дори и това не правят..
Върнете се в началото
bsc system

Местожителство: el. Paso

МнениеПуснато на: Нед Яну 15, 2006 19:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Начина по-който говориш малко дразни, можеби заради това все още не си намерил човека... Гладен никои няма да остане, ако приемаш работата еднакво важна както от наша така и от твоя страна туковиж сме се разбрали...
advanced

МнениеПуснато на: Нед Яну 15, 2006 21:42    Заглавие: Отговорете с цитат

bsc system написа:
Начина по-който говориш малко дразни, можеби заради това все още не си намерил човека... Гладен никои няма да остане, ако приемаш работата еднакво важна както от наша така и от твоя страна туковиж сме се разбрали...

Не искам да дразня никого с думите си, малко ми беше писнало. Много е трудно да се намери подходящия човек, на комуто да имаш пълно доверие, които да знае за какво иде реч.

Wink
Върнете се в началото
nintendo

МнениеПуснато на: Пон Яну 16, 2006 11:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Спирам с дрънканиците, ако неуспея да намеря и тук, се сещам за няколко гладни нации Philipines, India etc..

Мдаааа .. там е истината Very Happy Успех Wink
Върнете се в началото
bianka

МнениеПуснато на: Сря Яну 17, 2007 20:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Za da se namesia v spora, kojto i az ne znam za6to ste go zapo4nali, 6TE ZAPO4NA DA PI6A S GOLEMI BUKVI.

VIJDAM, 4E SE TURSI DESIGNER /NAJ-OB6TO KAZANO/. ADVANCED, VIJ TOZI SAJT: WWW.DESIGN,SVETU.COM, TOJ E PREDSTAVITELNIA SAJT ZA RABOTATA NA EDIN DESIGNER, HMMM... FREELANCER, KOJTO RABOTI NA MNOGO DOSTUPNI CENI I BURZO, VSMISUL SI ANGAJIRA VREMETO SPORED KLENTA I E BAQ SPOSOBEN. VIJ MU CENITE I PROEKTITE, V MOMENTA POSLEDNATA MU RAZRABOTKA NA CQLOSTEN SAJT, KOJTO NE E ZAVUR6IL O6TE, E NA ADRES: WWW.NASH-DOM.COM. IMA STABILNI /VSMISUL VAJNI/ KLIENTI, NE E PROSTO EJ TAKA DA SI PRAVI SAJT4ETA. SAM NAEMA DOMAIN, RAZRABOTVA KONCEPCIQ, RABOTI BURZO I TEM PODOBNI...BEEE, VIJ GO, MAJ TOVA TURSI6. Ako proqvqva6 interes, pi6i mi na paola@dir.bg, 4e ne smeq taka da mu razdavam kontaktite bez negovo znanie Smile Ako se haresate, da znae6, cvetq i bonboni ne piq Smile)))))) Uspeh, nadiavam se da ti pomognah.
Върнете се в началото
rovas

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Яну 20, 2007 12:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми той Advanced за година време сигурно си е намерил точния човек Laughing
А, кирилицата и тя има главни букви, да
Върнете се в началото
nenormalen?

МнениеПуснато на: Чет Фев 15, 2007 20:38    Заглавие: Отговорете с цитат

намерил дръжки ... "10 банера на ден!?!? и 1 темплейт за 4-8 часа!?!?!" хахахахах Laughing аллллоооооууу .. покажи един 4 часов темплейт че ми е любопино Laughing
Върнете се в началото
rovas

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Фев 16, 2007 11:06    Заглавие: Отговорете с цитат

е това е друга тема Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети