ISSN 1312-0379

Качество на лого от CorelDraw?

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Cnupo

МнениеПуснато на: Чет Ное 16, 2006 23:30    Заглавие: Качество на лого от CorelDraw? Отговорете с цитат

Здравейте, не съм сигурен, че темата ми е за този форум, но не се сещам къде другаде, та проблема ми е следният... Направил съм си лого на CorelDraw X3, но след като го export под друг формат изглежда все едно съм го правил на Paint. Можете ли да ми кажете какви настройки трябва да направя за да се експортне в нормален вид, защото докато го гледам в корел-а ми харесва много, а като го експортна и само се ядосвам като го видя Smile

Благодаря ви предварително Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivozag

МнениеПуснато на: Пет Ное 17, 2006 11:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Пробвай да го експортнеш от корела в eps примерно, но за по ниска версия на Illustrator - примерно 8.0 - има го в настроиките при експорта. Доколкото си спомням там беше уловката. След което би трябвало в Illustrator да изглежда нормално.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
^^P

Местожителство: Shoplandia

МнениеПуснато на: Сря Ное 29, 2006 2:42    Заглавие: Отговорете с цитат

май ще подкрепя последния коментар Laughing
illustrator rullz Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivozag

МнениеПуснато на: Сря Ное 29, 2006 11:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе, човека ви пита как да си реши проблема а вие веднага идеология взехте да му насаждате! Laughing
Върнете се в началото
Cnupo

МнениеПуснато на: Нед Дек 03, 2006 20:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега започвам да се уча и просто корела ми попадна пръв в ръцете и за това него ползвам Smile Мерси за помоща и съвета все пак Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети