ISSN 1312-0379

Мнение

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
maiova

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Окт 10, 2006 23:46    Заглавие: Мнение Отговорете с цитат

та значи ...http://folio.maiova.com/

това проект с проекти хихиих ама нещо май не улучих.. сега като го направих почвам да се замислям така ли трябва да е или греша с идеята си, а тя:

нещо кат каталог който си прелиства човек за да види работите ми .. ако някои се интерисува просто му пращам линк-а да гледа.. нещо такова..

Но сега като остана само да се сложат проектчетата се замислих:
1. Достъпно ли е, не е ли изнервящо да листваш страница след страница кат не можеш директно да си цъкнеш тва дет искаш.. надценявам ли се кат си мисля че ако проектите са добри това няма да прави впечатление на човека който го гледа
2. Не е ли прекалено семпло.. все пак показвам дизайнерската си работа.. не трябвали малко по така.. търр такк, джинджипяшки.. или пък нещо по иновационно, или пък флаш нейде в header-a например...
3.Не трябва ли да сложа и малко повечеко инфо за мен или контакт си е достатъчно..

Пак се връщам на идеята си: тва е кат портфолио показващо работата ми.. ако тя е добра не е от значение толкова рамката в което е оградено важното е съдържанието вътре.. май май греша с тази идея.

Вие какво мислите. Лош подход или разни ора разни идеали Rolling Eyes
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети