ISSN 1312-0379

Раздвижване на Flash site

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Koriol

МнениеПуснато на: Сря Сеп 13, 2006 12:38    Заглавие: Раздвижване на Flash site Отговорете с цитат

Здравейте,

от повече от година следя сайта, но чак сега намерих причина да пиша във форума. А тя е една задача, с която искам да се справя много добре. Нещо като дебют ми е, предполагам разбирате.

За съжаление, клиентите решиха сами да създадат изгледа на сайта си, а моята работа е да го "радвижа" (с Флаш) и да внеса известни промени, където смятам, че е нужно. В смисъл, че ми е позволено да пипвам някой и друг детайл тук и там, но общото усещане трябва да се запази. А тъй като знам, че детайлите са най-важни във всяка работа, искам да се представя на ниво. Току що получих материалите. Ето за какво става въпрос:

http://enabledll.hit.bg/2.2.jpg

Още като го видях, отбелязах някои неща, които да променя, но ще се радвам да получа и вашето мнение, като дългогодишни дизайнери.
Ето неща, които ми бяха посочени като примери:

www.rminteriordesign.com
www.rmdesignstudio.com
www.valmar-bg.com
www.virginia-atelier.com
www.armanicasa.com
www.mobileffe.com

Благодаря предварително,

Koriol
ivozag

МнениеПуснато на: Чет Сеп 14, 2006 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
За съжаление, клиентите решиха сами да създадат изгледа на сайта си

мухахахахахахахах

Явно хората никога няма да се научат. Искам мебели от вас ама сам ще си ги проектирам а вие ще ги сглобите само. Cool Аматьори!

хахахахах

Ами кво да ти кажа щом от теб се иска да раздвижваш раздвижвай.
За дизайна не страдай ( то пък един дизайн)!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети