ISSN 1312-0379

Kak izbrahte svoq borwser?

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
alex
Нелегален

МнениеПуснато на: Пон Ное 17, 2003 0:15    Заглавие: Kak izbrahte svoq borwser? Отговорете с цитат

Bih iskal da zadam na vichki tuk edin vypros. Zashto izpolzvate tochno tozi borwser kojto izpolzvate, zashto izbrahte nego?

Shte se radvam da chuq Vasheto mnenie ;)
Върнете се в началото
stormbringer

МнениеПуснато на: Пон Ное 17, 2003 8:25    Заглавие: Защото така !!! Отговорете с цитат

Rolling Eyes Аз лично ползвам доста браузери.

Под Windows ползвам IE,най-вероятно по навик.
Лично на мен IE не ми се нрави в много отношения,но всъщност, ами просто го ползвам когато браузвам под Windows и това е.
По някои път си пускам и Mozzila или пък Opera.

И доста по често под Linux ползвам Mozzila - винаги съм я харесвал,а и определено по отношение на уеб стандартите се справя доста добре.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
georgivar
Site Admin

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Ное 17, 2003 22:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък имам малко по-друг подход към проблема с браузърите. Гледам ралични сайтове с различни сайтове. Примерно всекидневните линкове са ми в Bookmark toolbara на Mozilla и са ми подредени в разни категории. Освен това използвам мейл клиента на Mozilla. За разни по-случайни сайтове използвам IE 6, като съотношението Mozilla / IE може би вече клони към 50 / 50. Но също ползвам и Opera 7.11 с един скин като на маковското Safari.

Все пак трябва да отбележа, че Mozilla все повече ми харесва дори и заради начина, по който показва шрифтовете - мноо гот, не знам на какво се дължи.
madlen

Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон Ное 17, 2003 23:59    Заглавие: Отговорете с цитат

az pak polzvam IE (Internet eXploder) v umopomrachvashta kombinacia s Outlook Express :/
prichini: bookmarks sa kategorizirani v blizo 30+ kategorii. / garmi barzo i lesno.

Very Happy
iv4u

МнениеПуснато на: Вто Ное 18, 2003 11:27    Заглавие: opera baby Отговорете с цитат

браузърът: Opera baby

причините: бързина от всякакъв вид
сигурност от всякакъв вид
отлично спазване на w3c спецификацийките
бързина казах ли
готин мейл клиент
и тея движения с мишката...

резултатът: води до пристрастяване

другите: netscape - не е за изхвърляне
mozilla - определено не е за изхвърляне
ie - аааa, луди ли сте бе, тва е ужасно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
n1x0n

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2003 17:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Opera 7.11 - защото съм свикнал, бърза е и ми е удобна, не отваря някои страници обаче и мейл клиента не ме кефи, с половината POP акаунти не работи...
Mozila Firebird 0.7 - pure basics, използвам го отскоро като заместител на Netscape, който за мен изчезна от историята с появяването на Opera.
Internet Explorer - човек трябва да има този браузър ъпгрейднат, наточен - задължително... ще не ще...
Чистатата мозила не съм пробвал, защото имам The Bat за мейл-клиент и не ми трябва друго по-тежко мозилоподобно...
Fahrenheit

МнениеПуснато на: Чет Ное 20, 2003 11:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Firebird 0.7 с плъгин да не пуска повече от един прозорец, а да държи всичко в табове. Както и с няколко други екстри. Води до пристрастяване Smile

Операта нещо не ме пленява, псувам с нея като разработчик... ECMAScript-а и ми върти номера когато правя разни изгъзици - Иначе е приятен и мощен браузър предполагам, въпрос на навик.

IE *въздъхва тежко* го ползвам само с един шел към него - http://avantbrowser.com . Сигурно има и по-добри такива wrappers... За съжаление всяко уеб приложение, трябва да се съобрази с тоя браузър.

И така - както каза Георги "Майната им на браузърите".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Delian

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Чет Ное 20, 2003 14:37    Заглавие: . Отговорете с цитат

Firebird 0.7 - най-малкото защото излезе скоро Smile
От нея получавам бързина сигурност и т.н.
+ има готини скинове
+ табовете са много полезени ако гледаш по 100 сайта едновременно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Delian

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Пон Фев 23, 2004 19:02    Заглавие: a Отговорете с цитат

Между другото ( къде ли е това другото? ) излезе и FIreFox!
Върнете се в началото
nname
Нелегален

МнениеПуснато на: Вто Мар 02, 2004 11:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Opera не е съвместим с поне 2 сайта които използвам ежедневно - blogger.com & guru.com. иначе е най-добрият, особено като ти падне транфера и разликата става ключова.

------------------------
pay me a visit [/url]
Върнете се в началото
larry

МнениеПуснато на: Вто Мар 09, 2004 19:56    Заглавие: Отговорете с цитат

до скоро само в ие можех да събера всичко на един ред горе - четири бутона, файл-едит-и тн и адрес бара
сега и т-бърд, лисицата не ми харесва
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gandalf_logout
Нелегален

МнениеПуснато на: Съб Авг 14, 2004 10:43    Заглавие: Re: Kak izbrahte svoq borwser? Отговорете с цитат

Mozilla Firefox.
- заради табовете
- заради най-добрия списък с плъгини който съм виждал за браузър (особено заради adblock)
- заради уебмастър тоолбара
Върнете се в началото
^^P

Местожителство: Shoplandia

МнениеПуснато на: Чет Авг 26, 2004 16:49    Заглавие: emi... kakvo da kaja Отговорете с цитат

qvno sa me zaribili o6te ot maluk s IE ... ;)
probval sum i drugi browseri, no toq i v momenta e na lice.

razbiram,che e WEBusability e neshto vajno ,no ne mi se nravi ideqta da tvorq neshto deto damoje da se otvarq na 100 razlichni browsera po edin i susht nachin. (i to samo shtoto nqkoi se guzari za da polzva poslednata programiska priumica)
ta v tozi smisul malko se draznq na facta,che se navudiha tolkova mnogo programki za razglejdane.
az sum za edna edinna systema, no konkurenciqta si e konkurenciq ;)))
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети