ISSN 1312-0379

Мнения и критики pliiiz

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nex

Местожителство: Kazanluk/Varna

МнениеПуснато на: Пон Яну 01, 2007 16:14    Заглавие: Мнения и критики pliiiz Отговорете с цитат

Сайта е на един скулптор и художник. Общо взето малка презентация на творенията му. Галерията ще се скролва чрез местене на мишката на ляво и дясно при кликване ще се ползва Lightbox, но не точно този които съм изобразил...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nex

МнениеПуснато на: Съб Яну 06, 2007 1:53    Заглавие: Отговорете с цитат

groovemanifesto май доста западна ... Rolling Eyes
Върнете се в началото
georgivar
Site Admin

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Яну 06, 2007 16:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Nex написа:

Каква е връзката?
nenormalen?

МнениеПуснато на: Нед Яну 07, 2007 14:36    Заглавие: Отговорете с цитат

georgivar написа:
Nex написа:

Каква е връзката?

ми връзката е там че няма кой да му отговори на пича ...
Върнете се в началото
ivozag

МнениеПуснато на: Пон Яну 08, 2007 13:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Може и да е е ненормален, но е прав.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nex

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 13:16    Заглавие: Отговорете с цитат

мдаммм nenormalen го е казал преди мен ... къв е тоя форум за представяне на проекти като 1 човек не се намери да изкаже някакво мнение каквото и да е то ... Rolling Eyes
или работата е че напредналите не помагат на учещите се ... но като че ли концепцията на groovemanifesto е точно такава ?!?!
Върнете се в началото
georgivar
Site Admin

МнениеПуснато на: Съб Яну 13, 2007 9:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Той човека като е пльоснал една картинка и две загадъчни зречения толкоз. Да беше прочел съветите за постване в тоя форум. Аз лично не бих коментирал една картинка и идеята му за ползване на JavaScript ефект просто ей тъй без никаква информация.
nenormalen?

МнениеПуснато на: Съб Яну 13, 2007 14:31    Заглавие: Отговорете с цитат

тц, картинки,мартинки - факт е че загива тоя сайт

Цитат:
Powered by phpBB 3.0.68 © 2001 - 2004 phpBB Group

ехее кога още беше това Sad
Върнете се в началото
dreado

МнениеПуснато на: Пон Яну 15, 2007 20:04    Заглавие: Отговорете с цитат

не е добре навигацията, чисто логически- до колкото схванах де

а композиционно елементите са хаотични
Nex

МнениеПуснато на: Вто Яну 16, 2007 16:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
не е добре навигацията, чисто логически- до колкото схванах де

а композиционно елементите са хаотични

еми навигацията е тип мръдваш наляво ... тръгва галерията надясно
кое точно би те затруднило ? Човек като премести някъде там мишката веднага ще разбере за какво иде реч. Иначе за леко хаотичния дизайн мога да кажа че такова впечатление ми остана като прегледах работите му ... нестандартни, абстрактни ... и реших да отразя това до някаква степен в дизайна на сайта, като се стремя все пак да запазя изчистен вид и функционалност ...
Върнете се в началото
dreado

МнениеПуснато на: Вто Яну 16, 2007 18:20    Заглавие: Отговорете с цитат

да бе
ама като имаш само една галерия на сайта можеше по интерсно да я направиш
.
да е едно , ясно , прегледно, и семпло щото в крайна сметка това е най важното тука
georgivar
Site Admin

МнениеПуснато на: Вто Яну 16, 2007 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Само един малък детайл, който ми направи впечатление. На долната картинка има един надпис (R) Created by ...

(R) по принцип означава регистрирана марка - registered
за запазени авторски права символът е (c) - copyright.
Nex

МнениеПуснато на: Пет Яну 19, 2007 14:45    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз го видях тва (R) и странно избрания шрифт ... но снимките не са мое дело ... лично аз предложих на клиента да ги махнем тия надписи от снимките. Rolling Eyes ... ма кво ли да са обяснявам като на никой не му дреме.

georgivar това ли е основния проблем в дизайна ми или реши вече да се ебаваш с хората за щяло и нещяло Wink
Чел съм правилата на форума и мисля че е глупаво един вид да пуснеш сайта в действие и тогава да го коментират спецовете. В момента какво се получава ... пуска някой дизайна си ... ти казваш че няма да коментираш картинка ... тук таме някой друг пуска коментар тип "не стааш брато" ... липсва добра и конструктивна критика. Никой не помага. И какво се получава ?! Хората спират да пускат дизайните си щото знаят кво ше чуят... или поне знаят че няма да им помогнат. Незнам ... твоя си работа. Преди чувствах groovemanifesto като българския alistapart, а сега като умрелия сайт в който тук таме влизат някви хора с надеждата да видят нещо, но остават разочаровани ...
ВЕСЕЛА ИСТОРИЯ Exclamation Question Exclamation
Върнете се в началото
nenormalen?

МнениеПуснато на: Пет Яну 19, 2007 19:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдам, georgivar с подобно отношение наистина гониш и малкото останали хора от сайта си ... лошо Гьоре, лошо Cool
Върнете се в началото
georgivar
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Яну 19, 2007 19:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Не искам да се заяждам. Имам си гледна точка и съм си я написал. Честно казано от трите изречения:
"Сайта е на един скулптор и художник. Общо взето малка презентация на творенията му. Галерията ще се скролва чрез местене на мишката на ляво и дясно при кликване ще се ползва Lightbox, но не точно този които съм изобразил...", в най-дългото от трите се говори за JS ефект, който -както става ясно - дори не е показан на картинките.

Моите уважения, но не мисля, че това е подхода да се иска градивна критика. Или с други думи - какъвто въпроса, такива и отговорите.

А що се отнася до това място - по-добре базмълвно, отколкото стил data.bg.
nenormalen?

МнениеПуснато на: Пет Яну 19, 2007 21:07    Заглавие: Отговорете с цитат

е добре де ... ти научен ли си се родил? явно не знае пича кво да прави и просто му е чудно и чуждото мнение да чуе, необходимо ли е да има 3 висши по дизайн за да пита тука нещо???? незнам ама според мене е добре малко по земно да я караме няма смисъл от изцепки разни. Всеки почва от някаде и се развива...

Иначе моето мннние за сайта е че трябва да поразгледа подобни сайтове из www.netdiver.net да речем и тогава да помисли малко върху темата и най важното е да гледа подобни сайтове т.е да доразвие визуалната си култура младежа и да се учи от другите защото още много може да се желае от този дизайн, честно. Smile

С други думи "кради занаят" пич кради и не се замисляй хич гледай най добрите и се старай да бъдеш по добър и от тях .. това е. Wink аре наздраве Smile))))

П.П. мн уважавам дата.бг и линкоса .. шото просто работят тия сайтове и това е най важното за един сайт ... другото е "мижи да те лажем" просто ...
Върнете се в началото
ivozag

МнениеПуснато на: Пон Яну 22, 2007 13:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
е добре де ... ти научен ли си се родил? явно не знае пича кво да прави и просто му е чудно и чуждото мнение да чуе, необходимо ли е да има 3 висши по дизайн за да пита тука нещо???? незнам ама според мене е добре малко по земно да я караме няма смисъл от изцепки разни. Всеки почва от някаде и се развива...

Е кой пък се изцепва бе? Искаш ли аз да коментирам сайта за да видиш какво се казва остър коментар?
И gerogivar и dreado дават много смислени и верни съвети. Хората имат очевидно повече опит и знания. Авторът на този сайт може само да се радва и ако е умен ще чете внимателно.
И един (r) може да е проблем. Ето чети внимателно
http://www.artlebedev.ru/kovodstvo/14/ - този не го е написал това щото е нямало какво да прави.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nenormalen?

МнениеПуснато на: Пон Яну 22, 2007 20:00    Заглавие: Отговорете с цитат

ivozag написа:
Цитат:

Е кой пък се изцепва бе? Искаш ли аз да коментирам сайта за да видиш какво се казва остър коментар?
И gerogivar и dreado дават много смислени и верни съвети. Хората имат очевидно повече опит и знания. Авторът на този сайт може само да се радва и ако е умен ще чете внимателно.
http://www.artlebedev.ru/kovodstvo/14/ - този не го е написал това щото е нямало какво да прави.

Па добре бре ... тфа ли му е най големот проблем на тоя дизайн на пича ... понеже мене ми се чини че има за по важни неша дека да може да се посаветува младежа. Абе даеа кво сте се накострежиле овдек свите дизайнере ... ай сиктир .. . аман от акълиии ви сите научени сте се родиле ...

И кво ми го показуваш овия русньак знаеме ги кви су дизайнере и они. Кефти Жигула, кеф ти москвич све моат да изделькят арееееее кой от каде е ..... и тоа го е писал тфа що ед ърве философ за тфа го е писал, шо и он като и вие се дърльа со неврастните младежи и со праин на оборотен .. ма но за тфа и сите му сайтове еднакфи .... арее кой от каде е ... Idea
Върнете се в началото
Nex

МнениеПуснато на: Пон Яну 22, 2007 22:22    Заглавие: Отговорете с цитат

мерси на dreado и на nenormalen? че все пак ми помогнаха и ориентираха по някакъв начин ... вероятно ще направя нова версия далеч по различна Rolling Eyes

все още държа на мнението си че тук НЕ СЕ ПОМАГА ...

Цитат:
Цитат:

ivozag и къде е тоя ОСТЪР КОМЕНТАР щото не го виждам ... и как сметна че някой най вече аз не го искам ?
(R) ли е най-големия проблем ? Ти опитваш ли се да помагаш или се опитваш да си дигаш самочувствието? Що ми се струва че като каже georgivar че няма кво да се каже и сички ставате мишки ...
ivozag покажи някой дизайн ... изкажи някакво мнение ... защити тезите си .... инак НЕ СТАВАШ Exclamation
Върнете се в началото
nenormalen?

МнениеПуснато на: Вто Яну 23, 2007 9:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Да бе ivozag покажи нещо ... и и georgivar да покаже ... то на думи всички сме велики ...
Върнете се в началото
ivozag

МнениеПуснато на: Вто Яну 23, 2007 10:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Предлагам ти ненормалния и тоя другия, недооцененото дизайнерче, да се съберете първо и да си ги премерите и после, ако са достатъчно големи и ние ще покажем.
Върнете се в началото
nenormalen?

МнениеПуснато на: Вто Яну 23, 2007 12:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Чшш .. абе я си прави там мазния предпечат и не се меси в работата на големите Smile
Върнете се в началото
Nex

МнениеПуснато на: Вто Яну 23, 2007 19:55    Заглавие: Отговорете с цитат

ivozag мерихме и се оказа че е време да показвате ... и без оправдания Exclamation
Върнете се в началото
dreado

МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

айде покажи ти докаде стигна, да видим имаше ли смисъл от толкоз раздор Smile
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети