ISSN 1312-0379

портфолио

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
chester

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Нед Юни 04, 2006 16:57    Заглавие: портфолио Отговорете с цитат

Tук съм поместил повече от проектите върху които съм работил. Ще се радвам ако дадете своето мнение.

Последната промяна е направена от chester на Чет Авг 31, 2006 17:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
jasab

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 18:28    Заглавие: Отговорете с цитат

ами от мене браво... не е моя дизайн, но се справяш
доста добре... и си достоен за уважение, respect Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
chester

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 18:30    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря jasab
Върнете се в началото
Дими

МнениеПуснато на: Вто Юни 13, 2006 14:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мене технически си супер развит, просто трябва малко да си укротиш мисълта. Примерно в сайта имаш ефекти които нямат логика по между си. Текста който е изписан на "знаме" например... или огромното пространство под същинската част на сайта... Такива неща.
Иначе браво наистина, определено си знаеш работата. И щом си тука значи и другото ще се нареди Wink
denull

Местожителство: В.Търново

МнениеПуснато на: Пон Юли 17, 2006 0:07    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Дими"]Според мене технически си супер развит, просто трябва малко да си укротиш мисълта. Примерно в сайта имаш ефекти които нямат логика по между си. Текста който е изписан на "знаме" например... или огромното пространство под същинската част на сайта... Такива неща.
Иначе браво наистина, определено си знаеш работата. И щом си тука значи и другото ще се нареди Wink[/quote]

да съгласем съм...много натруфено и като стил не ми допада ама си лечи че се занимаваш!
TriUshi

МнениеПуснато на: Пон Дек 18, 2006 23:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мене е едно интересно решение. Даже ми харесва. Много е арт така да се изразя Smile
Обаче, мисля че по- семплите неща, понякога са много по- естетически издържани.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети