ISSN 1312-0379

New Bulgarian University???!

Иди на страница Предишна  1, 2

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nintendo

Местожителство: Managua, Nicaragua

МнениеПуснато на: Вто Мар 14, 2006 15:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе така като се позамислих (не че ми се случва често) има смисъла да се у4и въ НБУ ... само заради "Дизайнерките" щот btw. има мн. добри там Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
night_fox

МнениеПуснато на: Вто Май 09, 2006 15:42    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз имам един въпрос и мисля че точно вие можете да ми отговорите най-добре, аз съм на 16 години, 1 година съм ходил на рисуване и още една на уроци по анимация,( при един който е правил филмчето Mr. Bean) Наистина още от тогава, а и сега искам да кандидатствам с графичен дизайн и реклама, с което искам да се занимавам и най-вероятно и дори бих искъл да е в НБУ, доколкото разбрах там е най-хубааво и интересно и има контакт с художници. Проблемът ми е че аз не уча в художествено училище, тъй като като малък в 8ми клас ми казаха, че образованието, поне в Пловдив е доста оскъдно в Художествената, та уча в обикновено училище с засилено изучаване на английски език и не съм ходил на уроци по рисуване поне от година, за сметка на това пък практикувам почти през ден на 3д Макс и Фотошоп, на макс-а по-рядко, но въпросът ми е , дали ще ми е трудно там и дали ще е удачно да ходя сега на допълнителни уроци по рисуване, ако искам да стана наистина добър, и към кои и какви хора да се обръщам, като имам контакти и идеи към кого да се обърна, Въпросът е дали да се захващам с това, дали е реалистично и ако е реалистично, дали да ходя на уроци и евентуално тясно свързани с какво?

Наистина се надявам да успеете да ми отговорите на въпросите, някои от тях може да са тъпи, но съм на 16 предолагам мога с това да се оправдая и не съм много навътре в нещата. Мерси предварително Wink Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreado

МнениеПуснато на: Вто Май 09, 2006 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

самостоятелно рисувай по много и се учи чрез постоянни експерименти и комуникация с артисти, търси ги тия неща!
Ако имаш възможност и на уроци ходи.
Мисли за рисуването и работата, а не за това къде ще кандидатстваш.

Малък си имаш време, работа се иска те нещата ще се наредят. Успех!
night_fox

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2006 5:59    Заглавие: Отговорете с цитат

мерси много за съвета Wink а все пак да разбера с какво се кандидатства? По-горе четох но не открих нищо конкретно...
Върнете се в началото
^^P

Местожителство: Shoplandia

МнениеПуснато на: Пон Май 15, 2006 1:20    Заглавие: Отговорете с цитат

в НБУ се кандидатства с ТОП (тест по обща подготовка) и твои проекти, (скици, рисунки - предварително направени), които биват оценени отделно. Незабравяй и бала от гимназията.
Това са факторите, които решават дали хващаш стипендия ( и изобщо те приемат ).

тва го казвам по спомен. една връсничка кандидатства там преди 3 години.. сега незнам как е :)

иначе - да , просто гледай да драскаш когато можеш. различни неща..
ако можеш и с бои..
другото е, че все някога ще опреш до анатомията, което ще те нарави доста по-добър, но лично аз още не съм я хванал както трябва :) което си го и маркирам като грешка...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
igokooco

Местожителство: bG

МнениеПуснато на: Пон Май 15, 2006 3:29    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък искам да попитам, за колко време горе-долу ще мога да се подготвя за кандидат студентски испит при положение, че имам още годинка в ПГ-то? И на какви уроци трябва да ходя за, при положение,че искам да кандидатствам някакъв вид визуални искуства. И не ли е, по-добре да се започне с история на изкуствата и др. в някои не чак толкоз добро школо. Все пак НБУ си е мноооо скъпо , отсвен натфиз каде може другаде да получиш добро образование за безпари.
^^P

Местожителство: Shoplandia

МнениеПуснато на: Пон Май 15, 2006 5:03    Заглавие: Отговорете с цитат

ТУ София, Инженерен Дизайн

Последната промяна е направена от ^^P на Сря Окт 04, 2006 10:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
frustrated

МнениеПуснато на: Вто Окт 03, 2006 0:32    Заглавие: кажете моля Отговорете с цитат

Здравейте всички, искам да ви питам дали се допуска в НБУ да посещаваш лекции, ако не си от този университет. Иска ми се да се образовам в това, което съм си харесал в НБУ, а съм студент в ТУ. Догодина, живот и здраве и паднали пачки от небето, може и да съм студент в НБУ, но ми се иска да губя колкото се може по-малко време, все пак съм 2 курс в ТУ, но не ми харесва. Иска ми се да уча политически науки, модул социална работаSmile Благодаря предварително за отговоритеSmile)
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети