ISSN 1312-0379

ID competition

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Vania

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2006 13:32    Заглавие: ID competition Отговорете с цитат

European University Institute обявява конкурс за НОВА корпоративна идентичност. наградите са три: 3000, 2000 и 1000 ЕВРО. повече информация за конкурса може да прочетете и изтеглите в PDF от сайта на център поле www.designfield.org
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
ivozag

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2006 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре пичове, залягайте смело за нас това са си кинти.
Иначе, тези типове май са измислили как да им излезе евтино! Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Дими

МнениеПуснато на: Вто Фев 14, 2006 22:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Без директен контакт с хората, ще е малко като стрелба на сляпо...
Но пак е състезавка, развлечение малко Smile

Успех Smile
ivozag

МнениеПуснато на: Сря Фев 15, 2006 10:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Дими, не знам. По принцип, идеята е добра, наградата също, но нали сме си българи и знаем как тук стават нещата. Нещо ме гложди от вътре като чуя конкурс. Smile Все пак това е Европа и... дано този да не е като много други. Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Дими

МнениеПуснато на: Чет Фев 16, 2006 5:21    Заглавие: Отговорете с цитат

ivozag написа:
Дими, не знам. По принцип, идеята е добра, наградата също, но нали сме си българи и знаем как тук стават нещата. Нещо ме гложди от вътре като чуя конкурс. Smile Все пак това е Европа и... дано този да не е като много други. Wink

Smile O, не, не. Нямах това впредвид Smile
Исках да кажа че няма да е лесно като имаме толкова лимитирана информация за самия университет, целите, принципите му и тн... Логото ще е малко като "темплейт-лого за университет"...
Но разбирам защо си ме разбрал така де... за съжеление...
Лично аз не се стимулирам особенно от награди.... но парите са добри, няма спор Smile

пак: Успех Smile
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети