ISSN 1312-0379

Studio Millenium

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
millenium_design
Нелегален

МнениеПуснато на: Нед Яну 22, 2006 18:15    Заглавие: Studio Millenium Отговорете с цитат

Здравейте,

предоставям сайта: www.millenium-design.com за критика във вашия форум, тъй като тук с малки изключения мненията звучат професионално.
Върнете се в началото
nintendo

Местожителство: Managua, Nicaragua

МнениеПуснато на: Пон Яну 23, 2006 19:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама тоя сайт "реален" ли е т.е. на истинска агенция ли е? Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivozag

МнениеПуснато на: Вто Яну 24, 2006 16:13    Заглавие: Отговорете с цитат

не знам за вас, но аз искрено се смях Smile

особено ме накърти слогана
Бизнес без реклама е като секс без партньор

както и
Дизайнът прави жените желани, продава кремвирши и други. Той е начин на живот.
nintendo

МнениеПуснато на: Вто Яну 24, 2006 16:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Мен "диско" интрото ме кефи .... Laughing Laughing Laughing Laughing направо "кърти мивки" и ми е много интересно тия хора дали наистина се взимат на сериозно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivozag

МнениеПуснато на: Вто Яну 24, 2006 16:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing
RMFN

Местожителство: na polqnata

МнениеПуснато на: Сря Яну 25, 2006 2:34    Заглавие: Отговорете с цитат

nintendo написа:
Мен "диско" интрото ме кефи .... Laughing Laughing Laughing Laughing направо "кърти мивки" и ми е много интересно тия хора дали наистина се взимат на сериозно.

според мен сайта си е добър а тфа че са си играли да търсат (може и да са ги мислили нз) такива забавни реплики като
Цитат:
Да. мобилните телекомуникации са част от ежедневието ни а жените... още повече. Тъй като залагат на добър дизайн!

е според мен за да има за какво да се върнат хората на сайта им (защото сам убеден че ще има такива които ще се върнат само заради хумура Laughing )

П.п. а това че се взимат на сериозно .... Smile Smile е ясно може би? Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
georgivar
Site Admin

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 25, 2006 9:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе щом текста им е толкова як, а дори не съм се замислил да го чета, значи има малък проблем.

Другото, което ми направи впечатление (доста често ми прави впечатление и по други сайтове) е тва с компютърния шрифт. Този, който е като на старите игрови конзоли - онези отпреди 15-20 години. То е яко да го ползваш, но в супер редки случаи. И най-вече защото трябваше да навява асоциации с бъдещето преди 15-20 години. Сега е просто някаква отживелица. Съвременните компютри са с OSX и Vista, а шрифтовете са далеч от онези. С други думи, все едно ми говориш за бъдещето на компютрите и да ми показваш Правец 8. Не върви.
ivozag

МнениеПуснато на: Сря Яну 25, 2006 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

да този "компютърен" шрифт е доста старичък
проблема е обаче и с другите шрифтове например
онзи "сплесканият" във флаш хедъра.Smile
направо ме боли
nintendo

МнениеПуснато на: Сря Яну 25, 2006 12:37    Заглавие: Отговорете с цитат

RMFN написа:
nintendo написа:

според мен сайта си е добър а тфа че са си играли да търсат (може и да са ги мислили нз) такива забавни реплики като
Цитат:
Да. мобилните телекомуникации са част от ежедневието ни а жените... още повече. Тъй като залагат на добър дизайн!

е според мен за да има за какво да се върнат хората на сайта им (защото сам убеден че ще има такива които ще се върнат само заради хумура Laughing )

П.п. а това че се взимат на сериозно .... Smile Smile е ясно може би? Razz

Абе аре моля ти се ... щом към собствения си сайт толкова "сериозно" се отнасят, представям си как ще направят моя сайт ако съм им клиент.

We design future, do you? - и в тва ако имаше и капка смисъл ... Confused Rolling Eyes
Върнете се в началото
RMFN

Местожителство: na polqnata

МнениеПуснато на: Сря Яну 25, 2006 14:15    Заглавие: Отговорете с цитат

nintendo написа:
Абе аре моля ти се ... щом към собствения си сайт толкова "сериозно" се отнасят, представям си как ще направят моя сайт ако съм им клиент.

We design future, do you? - и в тва ако имаше и капка смисъл ... Confused Rolling Eyes

е направили са си сайта малко по различен от стандартното - ние можем товаа онова ..
иначе за we design ... верно малко му са губи смисала кам края Surprised
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
nintendo

МнениеПуснато на: Сря Яну 25, 2006 14:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Smile Разликата между различен сайт ... и този сайт е колкото от тук до Марс .... т.е. огромна

Различен може да се нарече http://www.bio-bak.nl/ например,
ма да кажеш че "studio" millenium има "различен", "сайт" ... не мога да го разбера ... Confused
има да ... нещо дет святка ... блести ... шокира ... развеселява ... със лоша композиция, типография, и т.н. обаче дали е сайт ... това незнам
Върнете се в началото
ivozag

МнениеПуснато на: Сря Яну 25, 2006 15:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Обаче! - нека не забравяме има си един (огромен) контингент клиенти,
които се кефят на такива неща така че агенции като милениум биха им свършили идеална работа. За всеки влак си има пътници.
Иначе, кой ще прави календари и ще мисли слогани тип: Дограмата, това сме ние! Laughing
nintendo

МнениеПуснато на: Сря Яну 25, 2006 15:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Дограмата, това сме ние! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing true

Прав си ... въпроса е какво тъсят "те" (студио миленум) тук ... дали,коментар, съвет, признание ... ма нещо мълчат.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети