ISSN 1312-0379

Въпрос: External Video

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
^Kj^

МнениеПуснато на: Сря Ное 10, 2004 13:03    Заглавие: Въпрос: External Video Отговорете с цитат

Здравейте. Имам проблем. Опитвам се да направя една елементарна презентазия и използвам един от темплейтите на Macromedia Flash MX 2004. има само три секци: за нас, галерия, видео. Направих всичките да работят като на бутончето ЗА НАС зложих on release loadmovienum това разбрах как става. галерията си я направих от темплейтите и работи много добре. проблема е следния. искам да направя две бутночета едното е да отваря видео файла с default програмата за видео и един html с IE. идеята е че видео файла и картинките от html галерията която направих трябва да може да се сменят.
ако можете да ми помогнете ще съм много благодарен.
търсих доста за "external video" в дядо гоогле обаче в повечето резултати става въпрос за "you don't need an external video encpoder/player" а на мен ми трябва да е така.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jasab

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 12, 2004 16:28    Заглавие: Отговорете с цитат

ако те разбирам добре искаш плаъер на мов или ави файл под флаш или в флаш сайт(файл). ако ти ме разбираш и ако това ти е необходимо, аз имам и мога да ти го пратя в .фла Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Нелегален

МнениеПуснато на: Вто Ное 16, 2004 15:53    Заглавие: Отговорете с цитат

да от това имам нужда. ще бъда много благодарен ако ми го пратиш на ikris@lpcomputers.net
Върнете се в началото
jasab

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2004 13:26    Заглавие: Отговорете с цитат

СЕГА ТОВА НАМЕРИХ НА ХАРДА СИ,
НО ТО Е .MOV ФАЙЛ В .SWF ФАЙЛ, КОЙТО СЕ ПЛЕЙВА ОТ ДРУГ .SWF ФАЙЛ, ВИЖ ГО:

http://jasab.cult.bg/forum_files/quicktim-tom_anyz-7622-movie-player.zip

АКО НЕ ТИ ВЪРШИ РАБОТА, МОЖЕШ ДА НАЛАЗИШ:
http://www.flashkit.com/movies/

ТАМ ИМА ВСИЧКО

УСПЕХ Wink

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети