ISSN 1312-0379

Айде... и аз на опашката за конструктивна критика...

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
FPrint

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2004 8:09    Заглавие: Айде... и аз на опашката за конструктивна критика... Отговорете с цитат

Досега цяла нощ чета/пиша критика... гледам как се трудите...
вижте и вие сега едно мое "произведение" и дайте малко акъл как да го пооправя...

http://rainrambler.europe.webmatrixhosting.net

Това от мен за сега.... чакам критиката! Не ме жалете! По-добре глупав за 5 минути, отколкото за цял живот! :о) Благодаря предварително на всички за мнението...!!!
nname
Нелегален

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2004 17:43    Заглавие: Отговорете с цитат

хедъра стои доста... нахвърлян, заема доста място, а елементите му не са *балансирани*. менюто се слива с името на сайта, а емблемата (леонардо ала-бала) трудничко се чете

на 800х600 изглежда добре, но в 1024 настава мор на дизайна Smile по-добре направи таблицата с контента да се подравнява в ляво

аз лично бих търсил повече обем и бих поставил сенки под отделните текстови зони или нещо такова. можеш да си подчертаеш заглавията вътре в текста, като ги заградиш с тънки черни рамки и друга CSS шашма. евентуално клиентите ще искат да ги махнеш и така ще спечелиш лесни точки Smile

roll-over-ите на менюто също могат да са с преливка (home да става синкаво, а links & login - по жълтеникави)

развий идеята в няколко варианта и ги пусни тук. така по-лесно се отсява Гениалното от Баналното Smile

----------------------
никой не е роден научен, но много БГ дизайнери ще си умрат такива Smile
Върнете се в началото
Delian

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2004 19:00    Заглавие: h Отговорете с цитат

На мене ми харесва. Общо взето....
.....ама хедъра.

Някак не се вързва бе човек...... де да знам. Май защото целия сайт е някак ръбат и едноцветен и изведнъж БАМ пет различни цвята се преливат.

Що не го направиш със същия цвят като "KEY RESULTS:"

...........аз като програмист по се справям - направи да не може да се търси със по-малко от 3-4-5-6 символа защото като търсиш "a" общо взето излиза всичко, ако е много...........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dreado

МнениеПуснато на: Пет Мар 19, 2004 20:15    Заглавие: Отговорете с цитат

aa victorslash ,priqtelu ,kato vidqh parviq pat saita na 800x600 neznam sto ama men me stresna i tragnah da bqgam. Sega go gledam na po visoka rezolucia i dori mi se sruva priqten,makar i da e sas oldshool design. haha
samo da pitam koi ot sichki znaci se qvqva logo!?

i da pitam sasto zasto onova kare main page ,news i tn e tolkova golqmo ,a na nego imash samo edin nadpis?!

men toq gradient na headera ne me drazni,po ne mi se nravi che menuto e lepnato nqkak si po sredata i visi takova,sliva se s oniq title text.

hii onova s partner 1 ,2,3 i tn mnooo zabavno haha samo kak si og naprail...

aide uspeh,ako nesto oste ne mi naprai dobro vpecatlenie she pisha pak

PS Ochakvaite ili ne ochakvaite skoro vkluchvane i ot men...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dreado

МнениеПуснато на: Пет Мар 19, 2004 20:19    Заглавие: Отговорете с цитат

aa victorslash ,priqtelu ,kato vidqh parviq pat saita na 800x600 neznam sto ama men me stresna i tragnah da bqgam. Sega go gledam na po visoka rezolucia i dori mi se sruva priqten,makar i da e sas oldshool design. haha
samo da pitam koi ot sichki znaci se qvqva logo!?

i da pitam sasto zasto onova kare main page ,news i tn e tolkova golqmo ,a na nego imash samo edin nadpis?!

men toq gradient na headera ne me drazni,po ne mi se nravi che menuto e lepnato nqkak si po sredata i visi takova,sliva se s oniq title text.

hii onova s partner 1 ,2,3 i tn mnooo zabavno haha samo kak si og naprail...

aide uspeh,ako nesto oste ne mi naprai dobro vpecatlenie she pisha pak

PS Ochakvaite ili ne ochakvaite skoro vkluchvane i ot men...
Върнете се в началото
dreado

МнениеПуснато на: Пет Мар 19, 2004 20:21    Заглавие: Отговорете с цитат

SAJALQVAM,neka moderatorite da delnata poslednite dva posta .
huh sajalqvam
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети